Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Túl sötét lett a hajam, mit...

Túl sötét lett a hajam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az eredeti hajszínem világos barna, ami még régebben be lett festve szőkére. Viszont vissza szerettem volna kapni az eredeti barna hajszínemet, vagy legalábbis hasonlót. Ma lett festve, viszont nagyon sötét lett, nem is barna hanem inkább fekete. Ha megmosom a hajamat holnap is, meg utána akkor világosodni fog? Vagy szerintetek mit csináljak?

2014. okt. 29. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a szőkített hajra lett festve sötét akkor az pár mosás alatt ki fog kopni.
2014. okt. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ha kikopik akkor milyen színű lesz?
2014. okt. 29. 20:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Hogy milyen lesz, az függ attól, hogy milyen barnát festettél rá.

A korpásodás elleni, és a gyümölcssavat tartalmazó samponok nagyon jól szedik le a festéket a hajról. (a te esetedben ez most előny)

2014. okt. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Világos barna színű volt a festék, amivel befestették a hajam. Kb hány festés kell neki, h látszodjon a változás?
2014. okt. 30. 12:42
 5/5 anonim válasza:
Én a neten olvastam olyanról,hogy aszkorbinsavval le lehet radírozni a hajfestéket.(sajnos fennáll a veszélye annak,hogy rezes árnyalatot kap a hajad)
2014. okt. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!