Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan szoke hajfestek,...

Van olyan szoke hajfestek, vagy hajszinezo, ami 100%-osan befogja az osz hajszalakat?

Figyelt kérdés

Kb 30-40%-ban feher, osz hajszalaim vannak, a tobbi hajszalam termeszetes szine sotetebb szoke.

Barmivel festem, a feher szalak mindig latszanak, eleg feltunoek.


2014. okt. 28. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha elmennél egy szakemberhez, aki megcsinálná úgy a hajadat, ahogy szeretnéd és nem kéne magadnak kínlódnod mellesleg feleslegesen? :)
2014. okt. 29. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem szeretek fodraszhoz jarni. Ezert kerdeztem itt valakit. Mar egy eve garnier 111-el festem. Elotte Loreal szinezovel. Mindketto jo volt, amig nem lettem sokkal oszebb.

Nehogy mar ezentul havonta fodraszhoz kelljen jarnom....akkor inkabb hagyom feheren:(

2014. okt. 29. 08:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Az ősz haj festése szakértelmet kíván, mert sokkal ellenállóbb, mint a pigmenttel rendelkező, nem mindegyik festék fogja be, és a nem kívánt árnyalatok megjelenése miatt tudni kell, mivel szabad bekenni.

Minél világosabb egy festék, annál kevesebb pigmentet tartalmaz, tehát szőkére festeni nehezebb, mint sötétre. Vannak gyártók, akik direkt ősz hajra kifejlesztett festékeket csinálnak, ezekben több a pigment, mint a többiben, jobban fednek - de ezek sem mindenkinek jók sajnos.

A lakossági termékek közül nem nagyon tudok olyat, ami jó lenne, fodrászkellékesbe menj, ott az eladó tud ajánlani speciális festékeket neked.

2014. okt. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!