Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti használtatok már hennát...

ParisRose kérdése:

Ti használtatok már hennát hajfestésre? Ha igen, milyet és milyen lett? Az ősz hajszálakat mennyire fogja be?

Figyelt kérdés

2014. szept. 6. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
szia,én kipróbáltam egyszer vörös hennával,nem nagyon jött be,valószínűleg valamit elronthattam,foltos lett nagyon.soha többé nem próbálom ki:S
2014. szept. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lassan 4 éve ezt használom tisztán. Világos barna volt, vörös lett, pont amilyet akartam. Ősz hajszálam még nincsen, de hivatalosan be kell fognia, hogy ha tényleg tiszta hennáról van szó.
2014. szept. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Befogja az ősz szálakat, evégett ne aggódj. Inkább az a kérdés, hogy vágysz e arra a narancsos-vöröses árnyalatra amit az ősz szálakon produkálni fog. Ha csíkokban őszülsz, és mondjuk sötétbarna hajad van/volt korábban, akkor az eredmény egy melírozáshoz lesz hasonló.

Ezzel együtt a henna egy egészséges dolog, és több applikációval plusz némi furfanggal (indigó használata) a fenti jelenséget is ki lehet küszöbölni.

2014. okt. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!