Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, hogy újra...

Mit csináljak, hogy újra göndör legyen a hajam?

Figyelt kérdés

Régebben nagyon szép, göndör hajam volt, aztán persze egy időben én is elkezdtem vasalni és tönkrement. Már 4 éve egyáltalán nem vasalom, sőt, azóta az akkor majdnem hátközépig érő hajam épp, hogy vállig ér és a folyamatos ápolás mellett is csak minimálisan göndörödik. Kipróbáltam már 100 féle balzsamot, pakolást, kimondottan göndör hajra valót is, szoktam olívaolajat is használni rá, de egyszerűen sehogy sem áll. Lelapul, fénytelen, száraz, ronda. Már lassan ott tartok, hogy leborotválom és imádkozok, hogy szebb haj nőjön vissza. Nagyon el vagyok keseredve, nincs valakinek valami tippje, hogy mit csinálhatnék még vele? Régebben mosás után semmit nem kellett csinálnom vele és olyan szép loknis volt mindig :/

22L


2014. okt. 25. 16:00
 1/1 anonim válasza:
Én is ugyanígy jártam. Egy időben hagytam magától megszáradni, nem használtam hajszárítót. egy kicsit segített,de a végén már azt sem volt elég.próbáld ki, hátha:)
2014. okt. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!