Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ebből a hajból hogy legyen...

Ebből a hajból hogy legyen ilyen? (lent képek)

Figyelt kérdés

Szóval, göndör és dús a hajam. És mindennél jobban utálom!! Nem olyan szép göndör, hanem félig sima, félig göndör, olyan össze vissza, de azért hullámosnak nem mondható, mert az enyhe kifejezés erre a hajkupacra.

Most kb ilyen alakú a hajam, ha ki van engedve:


[link]


Kicsit hosszabb és azért ápoltabb, de a lényeg az hogy ilyen sz@r alakja van..


Ilyet szeretnék:


[link]


Ha megyek fodrászhoz ritkitani a hajamat, mit mondjak hogy hogy csinálja? Vagy vigyek magammal egy képet hogy ilyet akarok, nem ilyen alaktalan hajkupacot? Ehhez szerintem nagyon meg kéne ritkitani, de azt meg azért nem szeretném mert akkor nem tudom lófarokba kötni. Most mindig úgy hordom, szóval elviselem azt hogy göndör, csak ne állna ilyen hülyén ha nem kötöm fel.. Elegem van hogy kb 1 vagy 2 frizurát tudok megcsinálni, nem csinálhatom azt hogy reggel felkelek és megfésülöm és annyi, nem fél órákat szenvedek....

15L



2014. júl. 1. 11:55
 1/2 A kérdező kommentje:
Hogy érthetőbb legyen, azt akarom hogy az alakja legyen ilyen, azt meg tudom oldani hajhabbal meg természetes szárítással, hogy szép göndör legyen.
2014. júl. 1. 12:00
 2/2 anonim ***** válasza:
Vidd el a képet h ilyet szeretnél!
2014. júl. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!