Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok a pixie hajról?

Mit gondoltok a pixie hajról?

Figyelt kérdés

mi jut eszetekbe elöször ha egy nőt pixie hajjal láttok ?

Milyen arcformához előnyös ?

Fiuk ti járnátok egy ilyen haju lánnyal ?


2014. okt. 24. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
milyen az a pixie haj?
2014. okt. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ugyan még nem rendelkezem pixie hajjal, egyelőre csak bobom van, de ez is elég nagy lépés volt. Előtte kb mell alá ért a hajam, most a vállamig se! :) Imádom, pedig ez sem a tipikus nőies haj, mégis azt érzem, hogy a visszajelzések a férfiaktól pozitívak.

Szerintem ehhez a hajhoz kell egy erős, nőies személyiség, én csak egy karakteres személyen látom, aki mondjuk simán feldob mellé egy sötét rúzst. Plusz mindenképp egy hozzáértő fodrász, nehogy aztán egy kisfiús sablonhajat kapj! :)

2014. okt. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a pixi haj jól néz ki de tudni kell hordani kell hozzá egy kis extrémség főleg ha egy kicsit extrémebben rövidebb vagy fel is van nyírva stb... szerintem az emberek többsége nem a haja miatt jár egy lánnyal :) plusz ha a viselője tudja is hordani akkor nagyon is előnyére válhat főleg ha szép az arca :)
2014. okt. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van, akinek jól áll, másoknak meg nem.

Szerintem az a legnagyobb baj, hogy ez általában az amúgy is viszonylag szabályos, lányos arcú nőknek áll jól+ néhány embernek kell hozzá egy kis smink, mert úgy néznek ki vele, mint egy 12 éves anélkül.

A stílus se mindegy, pl a nagyon sportos lányoknak szerintem szintén nem előnyös.

2014. okt. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!