Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vélemények a ricinus olajról?...

Vélemények a ricinus olajról? Kinek használt? Mik az elônyei és hátrányai? Kinek nôt a haja tôle? és hogy használjátok?

Figyelt kérdés
ricinusolaj,haj,hajnovesztes
2014. okt. 24. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

A ricinusolajjal nekem vegyes érzéseim vannak. Használt, bár attól függ, mire akarod használni. Az előnye, hogy a hajam sokkal puhább, fényesebb lett, és tényleg gyorsabban nőtt tőle, viszont nagyon nagy hátrány, hogy iszonyat nehéz kimosni a hajból, és nekem utána gyorsabban zsírosodott. Miután abbahagytam a ricinusolajozást, akkor is a szokásos 4-5 napos hajmosást felváltotta a 2 naponta történő. Tehát hajnövesztésre jó, viszont zsírosodik utána a haj, amit azóta se tudtam orvosolni.

Mikróba melegítettem fel annyit, amennyi a hajtövekre kellett, (pluszba bele lehet tenni ezt-azt: szőlőmagolaj v oliva, tojás stb), felkentem, beleraktam zuhanysapiba 2-3 órára és kimostam.

2014. okt. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
64%
Szerintem hasznos.bár nekem nemvolt hozzá türelmem rendszeresen alkalmazni. Elég kellemetelen főleg tojással! És tényleg nehéz kimosni.ragad az egész haj tőle..szval egyszer próbáld ki és majd ha úgy érzed eltudnád azt az érzés hetente viselni akkor hajrá.na meg persze hogy nagyon akarsz e szép hajat.na nagyon akkor biztos megéri.:)
2014. okt. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Én fél évig használtam, de semmi változást nem vettem észre a hajamon, csak jobban hullott tőle.
2014. okt. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
19%
Én a szempilláimra használom, 3 hónap alatt kb a duplájára nőtt. Már karcolja a szemöldökcsontomat! :D
2014. okt. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kôszônôm szépen a válaszokat!!!! :))
2014. okt. 25. 09:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!