Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti mit gondoltok a ricinus...

Ti mit gondoltok a ricinus olajról? Nektek használt?

Figyelt kérdés
Én kb 4 hónapig használtam ricinus olajat.Fényes és puha lett tőle a hajam.Viszont anya és még egy páran megjegyezték h sokkal csúnyább lett tőle a hajam,sokkal töredezettebb.Nem nagyon vettem észre h nőtt volna a hajam.Levágatni nem nagyon akarom de muszáj lesz mert nagyon töredezett.Szerintetek ha levágatom a hajam és utána használom a ricinus olajat nem lesz csúnyább a hajam?
2013. júl. 17. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is használtam azt hiszem 3 hónapig. Nos, azt én sem vettem észre, hogy gyorsabban nőtt volna tőle, vagy hogy annyira táplálta volna, mert nem tűnt fel, hogy hajmosás után mennyire selymes tőle a hajam. Sőt, korpásodott is a fejbőröm, ami nálam soha nem volt probléma!!! És kellett egy idő, mire eltudtam tüntetni. Tehát soha többet ricinusolajat a hajra, mert sok vele a macera is, ráadásul nem is használt nekem. Tejproteines hajpakolást használok a hajamra, na attól nagyon finom puha, lágy szokott lenni a hajam. Imádom. De kinek hogy, mindenkinek más válik be. A szempillámra viszont szoktam használni a ricinust és arra nagyon jó. Mivel gyakra spirálozom, nagyon jól ápolja. Azt nem mondanám, hogy növeszti is, mert nekem egyébként is hosszúak a pilláim, de jó puha lesz tőle és nem hullik, mint azokelőtt. Megerősödtek tőle.
2013. júl. 18. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáltam, de nem vált be. Gyorsabban nem nőtt tőle a hajam + még iszonyat zsírosította is, ha meg még többször samponoztam akkor meg a végét szárította ki, ami miatt meg vágni kell, tehát jót nem tett velem.
2013. júl. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hmm értem..És nem tudtok valamit ami nagyon jó és bevált nektek?Ugyanis nem akarom levágatni a hajam..nem azt várom h a kettévált hajvégek újra egyben legyenek mert az lehetetlen,azok már nem lesznek egyben.Valami tápláló hajpakolás kéne ami megerősítené a hajam,és ha még egy kicsit megnőne akkor esetleg elmennék fodrászhoz egy kicsit levágatni belőle.
2013. júl. 19. 17:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!