Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet tenni a petyhüdt...

Mit lehet tenni a petyhüdt arcbőr ellen?

Figyelt kérdés
Pár kilót lefogytam,és az arcomon petyhüdté vált.Megjelentek kisebb szarkalábak ami eddig soha nem volt.Egyébként még dohányzok is. Mit lehetne ennek érdekében tenni hogy ezt a folyamatot vissza fordíthassam? Aki tapasztalt ilyet kérem segítsen.Kozmetikusok válaszát is kérném. Köszönöm.

2014. okt. 21. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ultrahangos kezelés.Jobban bejutnak a hatóanyagok.
2014. okt. 22. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a dermaroller vált be. Persze dohányzásról leszokás után... mert a cigi tönkreteszi a bőröd (is).
2014. okt. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pl ha dohányzást elhagyom és dermarollert rendelek + kollagén kapszulákat alkalmazok. Jelenleg 28éves vagyok eddig soha semmi ránc és petyhüdség nem volt míg 72 kilóról nem fogytam le 62-re. Tükörben közelről látom:/ Arcom is 20 évesnek nézet ki,most meg a 25 évesnek tippelném,nagyon zavaró ez:/ Mennyi idősek vagytok?:) Egyébként fiú vagyok aki nagyon aggódik a külsejéért. köszönöm a válaszokat és ment a zöld kéz:)
2014. okt. 22. 12:27
 4/5 Kiss Roxána 03 válasza:

Szia!

Nekem is hasonló panaszaim voltak, sőt felettem már az idő is eljárt, így nem volt meglepő, hogy megereszkedett a bőröm.

Én sok mindent próbáltam, de nem segített semmi, aztán hallottam hírét Dr. Tóth András plasztikai sebésznek, így hozzá fordultam.

Ő kiváló munkát végzett a ráncfelvarrás során.

Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2015. szept. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát, esetleg arctorna. Én 25 éves vagyok, mimikai ráncaimat most vettem észre. 4 éve gyúrok testre, és az alakokat a torna nagyon rendbe tette... miért ne működne az arc izmain is a dolog. Könyv is van erről.
2018. aug. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!