Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arcbőrön jelentkező pattanások...

Arcbőrön jelentkező pattanások, apró gyulladások vagy mitesszerek ellen mit tudok tenni?!

Figyelt kérdés

Gondolom, nem én vagyok az első aki aggodalmaskodva teszem fel ezt az igen gyakran elhangzó kérdést. 15 éves vagyok éppen a nagy hormontenger hullámait úszom. Szóval semmilyen arcon megjelenő pattitól nem ijedek meg, mert tudom elmúlik. Nem is olyan durva, sőt mondhatni ha nem piszkálnám a bőröm, semmi, de tényleg csak mikroszkóppal figyelve lehetne látni bármit. Sajnos nagyon szeretem piszkálni a bőröm, erről éppen megpróbálok leszokni.. De mit tudok tenni ha már begyullasztottam őket, mivel tudom a leghamarabb elmulasztani? Házi praktikáknak örülnék a legjobban - első sorban -, de ha olyasmit tudtok ajánlani, amit be kell szereznem valahonnan komolyabban az sem baj.:)

Előre is köszönök minden választ és remélem akad olyan, ami beválik :)



2014. máj. 4. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Vigyázni kell,mert csúnya hegeket okozhatnak.Mindenképp menj el kozmetikushoz kitisztíttatni az arcod, illetve egy bőrgyógyászt is látogass meg.
2014. máj. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ja bocsi,szóval házi módszer:


ricinus olaj a gyulladást leviszi

2014. máj. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Nekem is hasonló problémám van/volt. Én tényleg mindent kipróbáltam; a drogériás lemosókon,krémeken keresztül, a bio cuccokért. Nekem csak a kozmetikus tud tökéletes arcbőrt varázsolni.

Viszont vészhelyzet esetére, mikor van egy nagy piros pattim, teafaolajat használok,higitatlanul, közvetlen a pattira(nagyon szárít). Ez néha beválik de a kisebb pattikkal én se tudok mit kezdeni..

Azt tanácsolom menj el kozmetikushoz, ő megmondja, hogy mi a tökéletes a Te börödnek. Ezen kívűl azt tudom tanácsolni, hogy mindenképpen növényi összetevőket tartalmazó kencéket használj.

Szóval kozmetikus + ha kérdésed van vagy kiváncsi vagy egy-egy termékre menj a krémmánia.hu-ra!!

Puszi:)

17/L

2014. máj. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Nagyon ajánlom a szappanjaikat, nekem beváltak. :)

2014. máj. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es nekem meg nem szval tök m1
2014. máj. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És akkor most dobjak egy szaltót? :)
2014. máj. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobban a sószappan+L'orèal Paris Triple Active Fresh hidratáló vált be. :)
2014. máj. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!