Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kikopott barna hajamra ráfesth...

Kikopott barna hajamra ráfesthetem a nagyon világos szőke hajfestéket szerintetek?

Figyelt kérdés
nyár elején festettem csokoládébarnára a hajam de ahogy észrevettem nem lenőtt a hajamról hanem kikopott (már 2x.-a) ..hiába festem barnára a hajam nekem mindig valahogy kikopik.. szerintem a nyár is segitett benne, mert sokat voltam napon! .. na de és most nagyon szőke hajat szeretnék, és nemtudom milyen szint kapok, igy hogy kikopott, szinte ez mar eredeti hajszinem... leszivatni meg nem szeretném semmiképpen!! ..

2014. okt. 4. 20:46
 1/1 anonim ***** válasza:
rákenheted, világosítani fog, de nem leszel tőle nagyon világos szőke. amúgy az ilyen festék is tartalmaz szőkítőt. de nagyon világoshoz sajnos elkerülhetetlen a külön szőkítés.
2014. okt. 5. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!