Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Világos hamvas írisz barna...

Világos hamvas írisz barna hajfesték szép szerintetek? Imperity colors festék 5.12 árnyalata. Eddig egy színében sem csalódtam ennek a festéknek, de most elbizonytalanodtam. Köszi 25l

Figyelt kérdés
Mintha vörös - lilás fény beütése lenne a netem képeken. Siettem, ki akartam viszont próbálni egy új színt. Ott barnának láttam. Vöröst nagyon nem szeretnék, pláne hogy valami rézvörös színt kapjak. Merjem holnap felkenni? Intenzív sötét barna volt eddig a hajam.

2014. szept. 29. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha sötétbarnára kensz világosbarnát, csak az árnyalata lesz más, világosodni nem fog, azt ugye tudod?
2014. szept. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom már tapasztaltam :) Annyi hogy ez a szín nem olyan világos ám mint ahogy a nevén hangzik..... Mindjárt próbálok linkelni egy képet támpontnak.
2014. szept. 29. 20:13
 3/5 A kérdező kommentje:
2014. szept. 29. 20:15
 4/5 A kérdező kommentje:
2014. szept. 29. 20:24
 5/5 anonim ***** válasza:
5.12 a hideg bézs színek közé tartozik, nem vöröses, viszont a másodlagos árnyalata lila, ami kb 20% benne. Szóval ha kicsit sem szeretnél ilyesmit akkor legközelebb ne a színt nézd hanem a számozását. Abból lehet tudni milyen pontosan.
2014. szept. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!