Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Oriflame Together Parfümöt...

Oriflame Together Parfümöt hol tudnék szerezni?

Figyelt kérdés
6 éve ezt a parfümöt használom, de már nem szerepel a katalógusban. hol tudnék akkor beszerezni? Hol van Pesten vagy Szolnokon Oriflame bolt?
2010. jan. 21. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt a kedvencem ( a férfi Together).

Sajnos már megszűnt. Esetleg teszveszen vagy vaterán nézd meg hátha szerencséd lesz vagy van myvipen oriflame klub azt hiszem oda menj fel és kérdezd meg, hátha valakinek még van és eladná. Illetve tanácsadónőket kell megkérdezni hátha valakinek maradt még régebbről. Sajnos ennek kicsi az esélye. Amúgy szerintem annak is, hogy a boltban találj mert már jó ideje megszűnt, nem hinném, hogy van náluk. Nekem is nagy kedvencem volt, egy másik kedvencemet is beszüntették :(

2010. jan. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, majd nézelödök :) és irok ha férfiben is találnék
2010. jan. 21. 18:57
 3/6 anonim ***** válasza:
De aranyos vagy, köszönöm :) és tényleg sok sikert! Ha más nem végső esetben írhatsz az Oriflame-nek is, hátha tudnak valamit javasolni...
2010. jan. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Hali! Teszveszre ebben a pillanatban raktam ki egy árverésre a fent említett parfümöt.

A link: [link]

2010. febr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Sziasztok, most tettem ki teszvesz.hu-ra ezt a tipusú parfümöt, ha valakit érdekel :) :)


[link]

2010. márc. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
2013. aug. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!