Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Heti 1 szoláriumozás is...

Heti 1 szoláriumozás is bőrrákot okoz?

Figyelt kérdés
Itt mindenki azt írja, hogy a szolárium káros és bőrrákos lesz tőle a használója. Mértékkel használva is kedvezőtlen hatást gyakorol a bőrre/egészségre? Nincs ideális dózis, pl heti 10 perc?
2014. szept. 25. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen kiszámíthatatlan, egyénfüggő..mindenkinek más a sok, nincs határvonal, h havi x perc fölött okoz bőrrákot. Legjobb szerintem, ha egyáltalán nem jársz, mert havi 1 perc sem tesz jót.

Heti 10 perc egyébként sok szerintem.

2014. szept. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a bőrtől függ,sok szemölcs és anyajegyek,bőrhibák esetén nem ajánlott a legkisebb dózis sem.
2014. szept. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Erre jó példa az anyám, ő egyetlen egyszer volt, mert a barátnői rábeszélték, és az is elég volt a bőrrákhoz. Egyénfüggő, más meg évekig jár és semmi baja. Leszámítva persze hogy szétszárítja a bőrét, ronda, ráncos, foltos lesz. Nem értem miért jár bárki is. Nem egészséges, szebb sem lesz tőle.
2014. szept. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ekcémás vagyok és az ekcémára kifejezetten javasolják, mert enyhíti a tüneteket.
2014. szept. 26. 13:50
 5/9 anonim ***** válasza:

Nyilván egyénfüggő... Egy láncdohányos se biztos, hogy rákos lesz, de ettől még a cigizés ugyanolyan egészségtelen marad.

A szoli pedig az egyik legnagyobb hülyeség, anyum 2 hetente jár 6 percre, látszik is, foltos a bőre, míg a nővéréé sokkal szebb, 0 folt, alig ráncos, pedig idősebb.

Ekcémára nekem sose ajánlotta egy bőrgyógyász se:D

2014. szept. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha a bőrgyógyász szolit javasolt az ekcémádra, akkor szerintem keress másik orvost.
2014. szept. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
utolsóval egyetértek. egy jó orvos nem ajánl semmilyen káros dolgot sem. ekcémára vannak készítmények, krémek, miért nem azokat szeretnéd használni?
2014. okt. 5. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7-es: mert a szteroidos krémek aztán roppant jótékony hatásúak :D
2014. okt. 6. 19:50
 9/9 anonim ***** válasza:
hát én nem is mondtam, hogy azt kenj. de jobb mint a szoli.
2014. okt. 7. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!