Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem ajánlatos szoláriumo...

Miért nem ajánlatos szoláriumozás után zuhanyozni?

Figyelt kérdés
És, ha ez nem csak egy városi legenda, akkor mennyi idővel utána szabad?
2014. júl. 3. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert lekopik a barnaság én 3 órával utána szoktam így nem kopik le
2014. júl. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"lekopik" a színed. pár óráig nem szabad zuhanyozni. én ha szolizok mindig estefelé megyek és másnap reggel zuhanyzok.
2014. júl. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ja ok, akkor ez valószínűleg tényleg egy városi legenda, már azt hittem, hogy valami egészségügyi kockázata van.

Én kb 2 hónapja járok, és mindig egyből utána lezuhanyozom, (nem szeretem a szagát) és nagyon szép színem lett elég hamar (heti 1x járok). Most ugrott be, hogy a gimiben, mikor jártam, akkor mondták, hogy utána nem szabad, csak nem tudtam miért és megijedtem :)

2014. júl. 3. 12:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, városi legenda. Barnító spray vagy krém után nem szabad x ideig zuhanyozni, szoli, vagy napozás után lehet.
2014. júl. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
meg kell várni míg megnyukszik a bőr. Lehet zuhanyozni utána, de nem javasolják.
2014. aug. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!