Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú hajamat le akarom...

Hosszú hajamat le akarom vágatni - a levágott haj eladható / kiváltható a vágás árával?

Figyelt kérdés

Kb. derékig érő hajam van. Dús, pont emiatt is szeretnék vágni belőle (kb. vállig érőt vágatnék), mert már nehéz kezelni. Látom, hogy bizonyos fodrászok direkt ilyen embereket keresnek, akiknek hosszú a hajuk és sokat akarnak vágni belőle, és ki is fizetik az illetőt. Én nem szeretnék ebből meggazdagodni, mert a hajam vége kicsit száraz, festett, és ráadásul lépcsőzetesen volt vágva mindig is, ezért a tincsek is eltérő hosszúságúak néhol. Viszont azon gondolkoztam, hogy hátha így is elmenne paróka-alapanyagnak valahol.


Nem nagyon értek ehhez a témához, így Titeket kérdezlek, hogy szerintetek lenne olyan lehetőség, hogy egy fodrász ingyen levágná a hajam én meg ingyen odaadnám neki a levágott 20-30 centis tincseket? Vagy ez nem így működik? Valakinek van tapasztalata ilyesmiben?



2014. szept. 19. 23:51
 1/3 anonim ***** válasza:
20-30 centi túl rövid
2014. szept. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kb. 40-50 cm a hosszúság amit általában megvesznek, de festett hajat nem vesznek, teljesen le kell nőnie.
2014. szept. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia


Engem érdekelne, írtam privit.

2014. szept. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!