Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon izzadok pedig izzadságg...

Nagyon izzadok pedig izzadsággátlót is használok. Van vmi jó krém v házi patika ami segitene?

Figyelt kérdés
Már nagyon zavar hiába kenem be magam naponta többször
2008. aug. 9. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is ez a problémám, már minden féle izzadásgátlót kipróbáltam, még az Old Spice-t is pedig lány vagyok, de semmi. Úgyh a válasz engem is érdekelne.
2008. aug. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
gyogyszertárban lehet kapni,nem drága kb.400Ft és sokáig elég!neve:Solutio Antisudorica!ez tuti jo,mert én is izzadós vok és amiota ezt használom egyáltalán nem izzadok!én is feltettem még régebben ezt a kérdést és segitettek nekem is!
2008. aug. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Az izzadás okát kell megszüntetni, magát az izzadást nem lehet. Nem is szabad!

Az izzadással hőt adsz le, ha nem adod le a hőt, túlhevülsz.

Így védekezik a szervezet.

De nem is lehet gátolni. Mivel? Eltömíted a pórusaidat, hogy ne tudjon távozni a víz. Ha jó nagy nyelved van, lógasd ki, mint a kutyák, ők azzal hűtik magukat :-)

Na jó csak vicc :-)

Egyébként orvos tudja megmondani a túlzott izzadás okát, lehet akár hormonális eredetű is, nálam például azért van, mert gyors az anyagcserém. De én télen is leizzadok egy szál póló + kabátban a -10 fokban. A fázás számomra gyakorlatilag ismeretlen fogalom.

Az izzadás elleni szerek csak a bacikat tudják semlegesíteni, amik a kellemetlen szagot okozhatják. Ezért ajánlott a használatuk, nem azért, hogy ne izzadjunk.

2008. aug. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is a solutio-t használom,nagyon jó!
2008. aug. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én sem büdöset izzadok,mert nivea dezodort használok és nagon jó,nem is izzadok már olyan sokat,de nem merek 30fokban felvenni egy sima pólót,csak ujjatlant,mert látszana a folt!
2008. aug. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az exodort.
2008. aug. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Vichy 48órás sem rossz, mondjuk nem valami olcsó és ha az Old Spice sem segített akkor nem tudom, hogy ez mennyire fog, de egy próbát megér.
2008. nov. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!