Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon vékony szálú a hajam...

Nagyon vékony szálú a hajam ez miatt még a fésüléstől is látványosan törik. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Nyár közepén vágattam le mellig érőből úgy, hogy kulcscsont alá ért, mert már nagyon töredezett volt, de már másfél éve nem vasaltam és még úgyis. Miután levágattam egy és fél hónapig kb egészséges volt, de azóta olyan mint azelőtt, és még rövid is. Tetszik a hossza, viszont szörnyen töredezett és már nem tudok mit csinálni vele. A fésüléstől lett ilyen szerintem, de azért fésülöm sokszor, mert hamar összegubancolódik. Nagyon szeretném, ha egészséges lenne.

Nagyjából egyenes hajam van és szőke.

Előre is köszönöm!!



2014. szept. 14. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Rengeteg sampon, balzsam vagy akár pakolás kapható vékony szálú hajra. Esetleg vitaminokat is szedhetsz rá.

Viszont ha ezek nem vállnak be, akkor mindenképp próbáld ki a ricinus olajat - gyógyszertárakban kapható és egyáltalán nem drága. Nekem nagyon sokat segített a hajam.

Esetleg ha ez sem válna be - ott a Kérastase elixir, bár ez már jóval drágább.

2014. szept. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A gubancolódás a károsodás jele is lehet. Valamiért nagyon tönkrement, nem hiszem, hogy a fésülés az oka, hacsak nem téped, mint a veszedelem.

Az a baj, hogy az ápolók, pakolások nem tudnak minden hajjal csodát tenni, lehet, egy új frizura kellene, ami ugyan rövid, de egészséges.

2014. szept. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Előtte nagyjából három évig szinte naponta vasaltam, szerintem ez az oka.

Nem igazán szeretném ennél rövidebbre vágatni, mert elállóak a füleim és látszana. Tudom, valamit valamiért, de nem tudnám elviselni.

Nemsokára megyek fodrászhoz a végéből vágatni, mert úgy olvastam két hónaponta kell, és ez előtt még szép volt, kb. 2 hete látszik ennyire a töredezettsége és már eltelt két hónap, azért is gondoltam rá, hogy attól lehet esetleg.

Köszönöm a válaszokat :)

2014. szept. 20. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!