Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Cukorgyantát hol lehet venni?

Cukorgyantát hol lehet venni?

Figyelt kérdés
Ha lehet venni akkor hol? Sokak szerint tényleg tartós ez és a rendes gyantával vetekszik. Viszont a gyantát nagyon nem bírom,eléggé fájdalmas...házilag meg nem szeretnék cukorpasztát csinálni, mert hát nagyon macerás és nem is ajánlott, elvileg ehhez tanfolyam kell hogy kitanuld..(nem csak ezt de ezt is) szóval aki tud valamit kérem szóljon! :)
2014. szept. 9. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Neten lehet rendelni. Vagy fodrászkellékesben keresd.
2014. szept. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem elsőre sikerült itthon cukorgyantát csinálnom (tanfolyam nélkül ) és nem volt vele semmi macera! Kevesebb mint 10 perc alatt megvolt és sokkal olcsóbbra jön ki mint az üzletekben kaphatók.

De rossmannban vagy dm-ben biztos van , ha jól tudom a veet-nek is van, de h milyen jó, azt nem tudom.

2014. szept. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én nemrégiben vásároltam egy kg-osat postadíjjal együtt került 4 ezerbe. egy évig le van a gondom róla.
2014. nov. 8. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!