Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Uv mentes szoliba szeretnék...

Uv mentes szoliba szeretnék menni. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok, ami permetet fúj a bőrre, ezáltal UV mentes. Mennyire tartós? Illetve mennyire leszek tőle foltos? Tapasztalatokat várnék, ill hogy ki melyik helyet ajánlja és mennyibe kerül?



2008. aug. 8. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én barnítottam ezzel a módszerrel, tehát magát az eljárást és az anyagot pontosan ismerem. Az a baj a géppel, hogy nem fúj egyenletesen, valamint a lábfejed foltos és fehér marad. Én retuspisztollyal fújtam, így szépen, egyenletesen le tudtam barnítani a vendégeimet. Kb. annyira tartós, mint a barnítókrém, kb. olyan foltosan is kopik, ha nem radírozod megfelelően a bőröd. Én 2500Ft-ért barnítottam teljes testfelületet. Hetente jártak a vendégeim a folyamatos barnaságért hozzám. Én is ezzel a módszerrel barnultam, nekem tökéletes volt, mert megtanultam a bőr működését, de aki nem ápolja megfelelően nap mint nap a bőrét, annak nem szabad így barnulnia, mert csúnya lesz. A gépet semmiképpen nem ajánlom, de próbáld ki, tapasztald meg magad.
2008. aug. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi:-) igazából 23án lesz az esküvőm, gondoltam elmegyek előtte 2-3szor, de ha foltos maradok tőle akkor marad inkább az álló szoli. Nem szeretnék foltos lenni.
2008. aug. 8. 13:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen! Esküvő előtt azért nem ajánlom ezt igazán, mert izzadni fogsz, ha lesz tánci, és befoghatja a ruhát a bőröd. Nem feltétlenül, de megeshet. Inkább tényleg jobb a szoli.

Sok boldogságot!:)

2008. aug. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!