Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kiszőkîtettük fodrásszal a...

Kiszőkîtettük fodrásszal a hajam és most fura tapintásu mintha ragadna vagy nem is tudom miért és mit tudok vele csinálni?

Figyelt kérdés
Kaptam rá hajfénykrémet és hajvégápolot is. Raktam rá pakolást 3 orára is majd megmostam és olyan mintha ragadna vagy nemtudom. Mennyi idő mulva jön rendbe? Mitől ilyen? Mit tudok vele csinálni?

2014. szept. 3. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Szétégett...majd lenő. Akkor jobb lesz.
2014. szept. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tönkretette a szőkítés. Kínlódhatsz pakolásokkal, és miegymással, vagy ledúrhatod a fenébe. Ez már nem lesz egészséges.

B verzió: valami olyan kencét rakott a fodrász a hajadra, amit te nem szoktál, és attól érzed fura tapintásúnak. Az viszont 1-2 mosással rendbejön.

2014. szept. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna kiszőkíteni, azért lett ilyen. Én is akartam, és a fodrászom pont ezzel beszélt le róla, hogy mikor ő megcsináltatta, akkor neki is ilyen nyúlós lett a haja (ő így írta le, de szerintem hasonló érzésről van szó). Ez már nem jön helyre, csak ha tényleg ledúrod az egészet, nem véletlen nem ajánlott szőkíteni.
2014. szept. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!