Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 2hete szokitettem ki fodrassza...

Favo96 kérdése:

2hete szokitettem ki fodrasszal a sotet barna hajam. Sajnos, amint az várható is volt van egy erős sárgás árnyalata. Mennyi idő utan fest hetem ujra valamilyen sotet szőke arnyalattal? (A szűkítés egyáltalán nem viselte meg a hajam, nem toredezik)

Figyelt kérdés
2014. jún. 27. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
hamvasító
2014. jún. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt mar próbáltam, es nem ért szinte semmit:/
2014. jún. 27. 11:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajna ha visszaemlékszem, nekem is egy ideig sárgás volt, az első pár festésig. Lehet próbálkozni hamvasító termékekkel, de igazából akkor fog eltűnni a sárga árnyalat, ha már rákerült pár réteg festék. A fodrászom is mondta, "majd egyre szőkébb lesz, ne félj", nem értettem miért, igazából ma sem értem, de valószínűleg így lehet biztonságosan elkezdeni szőkülni. Lehet leégett volna az egész, ha a sötétbarnát egyből olyanra akarta volna szivatni, amin rögtön a hamvasszőke látszik. Szóval, legrosszabb esetben fél év múlva már teljesen olyan színű leszel, mint amilyen szeretnél lenni, de lehet ez rövidebb is, a hajadtól, a fodrásztól meg a felhasznált anyagaitól függ. Szerintem bírd ki a hajad egészségéért:)
2014. jún. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, azt en is olvastam, hogy fel év mire normális színe lesz:/ köszönöm a tanacsod:)
2014. jún. 27. 13:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Szőkítés után azonnal festeni kell a hajat a választott színre... nem értem. Ti nem festettétek egyáltalán, a fodrász úgy hagyta a hajad sárgán?? Ilyet sem láttam még.

Menj egy normális fodrászhoz, aki befesti a hajad olyan árnyalatú festékkel ami a sárgát teljesen kiüti. Nem egy nehéz dolog.

2014. jún. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem mondtam ilyet, hogy nem azonnal ment rá a színnel... Amikor a majdnem fekete hajamat először szivatta le, nyilván gyengébb szőkítőt tolt rá, egyrészt derüljön ki először, mennyit bír a hajam, másrészt azt mondta, hogy mindenkinek így csinálja, hiszen az egész hajfelületet "vegykezeli" ráadásul először. Egy tökfekete hajon még ha ugyanazzal a 9%ossal is mész neki, mint amit később használnál, valószínű sötétebb, sárgásabb marad. Egy sárgásra leszívott hajon meg nem mutat olyan hamvasan a hamvas szőke, mint amilyen egy már többször festett kivilágosodott, sárga beütés nélküli hajon.

Ez olyan mintha egy fekete lapra ha ráraksz egy sütőpapírt, át fog ütni a fekete, de ha 4-5 réteg sütőpapírt raksz rá, már nem látszik át.

2014. jún. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!