Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon leégtem! Mikor várható...

Nagyon leégtem! Mikor várható a barnulás?

Figyelt kérdés
Hány nap után kezd barnulni a bőr? Vagy egyáltalán napokról van szó? Jól betestápolóztam magam,és használtam leégésre is krémet.Hámlani nem szoktam soha,remélem most is megúszom! :) (Bár életemben nem égtem le csak 1-2-szer) A leégés egyáltalán "garantálja" a lebarnulást?

2013. febr. 22. 01:15
 1/7 anonim válasza:

föld másik oldaláról írsz? errefelé még tél van.

A leégés aztán nem garantálja a lebarnulást. Azért égsz le, mert olyan a genetikád, olyan embertípusok leszármazottja vagy, akiknek a bőre nem bírja ezt. Ilyen bőrnek hosszú idő kell, hogy leégés nélkül barnuljon.

2013. febr. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak magyarországról írhatok magyar oldalra? Egyébként nem szoktam leégni,de ezt írtam is.De minden ember bőrének van egy tűrőhatára.Én átléptem ezt...
2013. febr. 22. 02:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem garantálja. Ha nagyon nehezen barnulsz, akkor vörösből visszamész fehérbe.
2013. febr. 22. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
de ba... Azért kérdeztem, mert általában nyáron szoktak ilyet kérdezni, nem télen, de neked ez biztos nem fura ahogy látom
2013. febr. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Télen nem kérdezhetek ilyet? Mi tiltja? Talán télen nem lehet lebarnulni? Nem ismerős a szolárium kifejezés? Vagy a külföldön élő magyarok? (Trópusi szigetországok pl...)
2013. febr. 22. 16:20
 6/7 A kérdező kommentje:
Amúgy azon nem gondolkoztál,hogy mi van ha olyan kérdez ilyet,aki olyan országban él,ahol jelenleg nyár van? Ha egyszer most égtem le,nem várok nyárig a kérdéssel.Egyébként meg nem úgy égtem le,hogy kifeküdtem a hóba!Gondolhatod!
2013. febr. 22. 16:22
 7/7 anonim válasza:
"föld másik oldaláról írsz? errefelé még tél van." pont a külföldön élő magyarokra gondoltam, inkább kíváncsi voltam, hátha valami izgalmasabb helyen élsz mint M.O, de te valahogy sértésnek vetted, érdekesen gondolkodsz. Arra nem akartam gondolni, hogy valaki a szoláriumtól égjen le, had ne én legyek a hülye emiatt:D
2013. febr. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!