Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen praktikákkal lehet...

Milyen praktikákkal lehet elérni hoyg gyorsabban nőljön a hajam?

Figyelt kérdés

2014. szept. 2. 22:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
A ricinusolajról hallottam én is, tervezem is kipróbálni, csak sehol nem adnak ki belőle normális mennyiséget.
2014. szept. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Agnes,a riciusolajat próbáld,mert jó :)

De én még kókuszolajjal is keverem,az mégjobb,gyönyörűek a tincseim,és kevésbé törik..

Érdemes kipróbálni,szép selymes is a hajam meg puhaa :)

2014. szept. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
75%

# 11


Szerintem próbáld meg patikában, emlékeim szerint ott vettem 2 dl-es kiszerelésben pár száz forintért.


És akkor most legynek kedvesek, nyomják meg megint a pontozó bajnokok a piros pacsit. :-)

2014. szept. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#13


De épp ez az, hogy többet akartam venni, 2 dl mire elég? Nem akarom minden használatra külön megvenni az adagot. Elvileg vannak patikák ahol nem foglalkoznak a max. kiadható mennyiséggel hanem adnak amennyit kérsz, csak találni kell egy ilyet.

2014. szept. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
2 dl untig elég. Én 1 decit vettem, és azt is két hónapja használom. Igaz, keverem kókuszolajjal (kell is, magában használva nagyon ragacsos).
2014. szept. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
*nőjön
2014. szept. 3. 17:17
 17/17 anonim ***** válasza:
Én ricinusolajat használok.:) De tényleg nyomorék, 30g-os kisüvegben adjàk csak ki, ami egy alkalomra ha elég... Ezért is szoktam elindulni a Széll Kálmán tértől a Keleti felé és bemenni minden útba eső gyógyszertárba. Így a végére lesz emberi mennyiség, és b@sszák meg a szabályaikat. Régen 100g-ot is lehetett egyben kérni... Amúgy 200ft körül van 30g, nem nagy pénz, én ennyit használok el heti egy alkalommal. Fél hónap alatt egy centit nőtt, szóval van értelme. :)
2014. szept. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!