Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen balzsamot vagy sampont...

Milyen balzsamot vagy sampont ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nagyon hosszú hajam van, és az a bajom vele, hogy ha megmosom sima samponnal már mosás közben érzem, hogy nagyon száraz, összegubancolódik, ha teszek rá hajbalzsamot akkor viszont jobb lesz! Avon termékeket használok, de nem hiszem hogy ez való az én hajamnak! A syoss-t is próbáltam, nem jön be!

2014. szept. 1. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Avon senki hajára nem való.

Balea Oil Repair az egyik legjobb termékcsalád amit eddig használtam... szóval azt ajánlom.

2014. szept. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Deliverance ***** válasza:
Nekem a dove samponok, balzsamok és pakolások váltak be. Több fajta van, nézz szét közöttük. :)
2014. szept. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
én az ugyan ilyen hajamra Pantene sampont és Pantene Aqua Light balzsamot használok, nagyon bevált és megfizethető! Plusz ajánlom még a Gliss Kur permetezős hajbalzsamjait, nedves hajra kell fújni, könnyen kifésülhetővé teszi a hajat.
2014. szept. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a Garnier Fructis Oil Repair 3 termékcsaládját szeretem, és a Gliss Kur 7 olajos (sárga) termékeit. Pakolásnak heti egyszer a narancssárga Kallos pakolást használom, amiben lenmagolaj van.

Esetleg hajolajakat próbálhatnál ki. De valószínűleg egy sima balzsam vagy nem leöblítendő balzsam is megteszi. Az Avon termékeit pedig nem ajánlom.

2014. szept. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm Mindenkinek a hasznos tanácsokat! :)
2014. szept. 1. 22:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!