Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen balzsamot ajánlotok,...

Milyen balzsamot ajánlotok, ti mit használtok normál hajatokon?

Figyelt kérdés

Nem szoktam balzsamot használni, sosem.. Talán pár éve használtam néhány alkalommal, de aztán meguntam meg nem is vettem észre semmi változást a hajamon. Dús, hosszú, normál hajam van. Az alja kicsit száraz, erre használok hajvégápolót, amúgy semmit. Ennek ellenére is gyakran dicsérik a hajam, hogy szép és egészséges, de én még is sokszor elbizonytalanodom, mert annyian mondják, hogy balzsamot is érdemes használni. Bár egyszer meg pont egy fodrász mondta, hogy azért lehet ilyen a hajam, mert nem szoktattam hozzá mindenféle kenceficéhez. Ti mit gondoltok, mit tanácsoltok? :)

20/lány


2014. aug. 26. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne használj balzsamot. Ha nem igényli a hajad, akkor teljesen felesleges.
2014. aug. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed, hogy száraz lenne, akkor szerintem is felesleges. Meg lehet, hogy akkor gyorsabban zsírosodna. Én amúgy Gliss Kur sprayt szoktam használni, ezt ugye nem kell kimosni,meg barackos Balea balzsamot. Utóbbi nagyon jó, de nekem mondjuk száraz hajam van.
2014. aug. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem használok. Én egy hamisított head and shoulders sampont használok, ami mentás. 600 ft 400 ml. Kínai piacon vettem Ukránoktól. És ilyen super soft és selymes. Nagyon jó tőle a hajam.
2014. aug. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :) Valószínűleg továbbra is hanyagolom akkor a balzsamot, csak mindig annyian mondják és alapvetőnek tartják a használatát, és ilyenkor elbizonytalanodom.
2014. aug. 27. 13:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!