Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a bőrömmel? (többi...

Mit tegyek a bőrömmel? (többi lent)

Figyelt kérdés
Régen elég pattanásos voltam, ezért elmentem kozmetikushoz, voltam kb 2x és azóta tiszta heg az arcom. Alapból zsíros a bőröm, de ha zsíros bőrre való krémet használok akkor száraz lesz, ha száraz bőrre valót akkor zsíros. Ha sima vízzel mosom meg az arcom akkor is kiszárad. mit kéne rá használnom?
2010. jan. 17. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele:S De minden ilyen bőrtipusú emberkének ajánlom a Physiogél Hipoallergénqiue azthiszem így kell leírni:D Na ez majd segít a bőrödön:)

Nekem bevállt! Nem drága gyógyszertárba lehet csak venni és kb.1500Ft

2010. jan. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 mimcsii ***** válasza:

A heg problémára használj körömvirág krémet,árnika krémet.

Most télen ha utcára mész,semmi képen ne használj vizes bázisú krémet,mert megfázik az arcbőröd ebben a hidegben.

2010. jan. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!