Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitesszert kamillás gőzölögtet...

Mitesszert kamillás gőzölögtetéssel ellehet tüntetni?

Figyelt kérdés
Túl sok mitesszerem van a homlokomon és az orromon. Milyen módszerek vannak ennek az eltüntetésére? A kamillás gőzölögtetéssel megnyílnak a pórusok és utána kilehet őket nyomkodni? Kifacsart citromlé is jó? :D
2010. jan. 17. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Jól megmosod az arcod és kigőzölöd utána már ki tudod nyomni TISZTA zsebkendővel, de inkább textillel nyomkod a papír nem olyan jó.Ha nem megy zsepivel akkor alaposan mosd meg a kezed és próbáld meg az ujjaiddal.Időigényes munka de megéri.Aztán valamilyen tonikkal fertőtlenítsd le vagy még én úgy szoktam h vágok egy citromkarikát és átdörzsölöm vele az arcom.Csípni fog de nem szabad hozzányúlni!Pont tegnap csináltam meg és most még tágak a pórusaim de pár nap múlva már nem lesznek azok.Aztán ha megint előjönnek akkor megint ki kell nyomkodni.De az is segít ha kifacsarod egy fél citromnak a levét és teszel bele egy kis vizet és azzal kened az arcod.Nekem ált mindig kisebbek lesznek tőle a pattanások és a mitesszereket is halványítja.De tudod mindenkinek más válik be.
2010. jan. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mennyi ideig kell gőzölögtetni?
2010. jan. 17. 10:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Én régebben úgy csináltam,hogy addig voltam gőz alatt,amíg nem izzadt az arcom már rendesen. De már nem úgy harcolok a miteszerek ellen,hanem hetente 1x csak simán megmosom az arcom,kinyomkodom őket,utána hideg vízzel megmosom az arcom,összehúzza a pólusokat,végül pedig arctisztítót,lemosót használok. Nekem bejött.
2010. jan. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!