Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sürgős! Nagyon elnyomtam egy...

Sürgős! Nagyon elnyomtam egy pattanást/mitesszert! Mit tegyek? (Lent. )

Figyelt kérdés
Volt az államon egy kis pattanás vagy mitesszer és elkezdtem nyomkodni, de nem jött kifelé ami benne volt...(értitek) Így addig-addig nyomkodtam míg teljesen véraláfutásos lett körülötte és egy hatalmas piros folt lett belőle, ami mostanra besebesedett..:S Nagyon csúnya és fáj is!! Arcszesszel kentem be, de eddig nem nagyon használt... Mit kenjek rá hogy elmúljon?:(
2009. aug. 24. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél rá jeget, hátha csillapítja a gyulladást. Arcszeszt nem kéne, mert tele van illatanyaggal és még jobban irritálhatja. Ha megnyugodott és nem nedvedzik, bekenheted Neogranormonnal vagy babahintőporral. És légy türelmes, ez sajnos most nem két perc lesz...
2009. aug. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a gyors választ! Már be is kentem Neogranormonnal :D
2009. aug. 24. 22:20
 3/3 anonim ***** válasza:
ilyen nekem is volt már, de nem nyúltam utána hozzá, és pár nap múlva el is múlt..:)
2009. aug. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!