Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Azt hallottam hogy kb 4...

Azt hallottam hogy kb 4 évente változik a haj színe. Ez igaz?

Figyelt kérdés

2014. aug. 27. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha 4 évente befested, akkor igen.. Egyébként nem. Maximum kicsit fakul, vagy akik kisgyerekként szőkék voltak, barnák lesznek felnőttként.
2014. aug. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, nekem a ballagásos képemen olyan a hajam, mintha 10 centis lenövésem lenne, pedig még csak nem is volt festve, tök szűz volt. Volt egy semmilyen barna 10 centis lenövésem, az alja pedig szép aranybarna volt... Pár évvel később már az egész hajam semmilyen barna volt, és gondolkodtam, befessem-e, mert nagyon nem tetszett. Aztán megláttam a ballagós képet, és rájöttem, hogy nem csak képzelődöm, már tényleg nem olyan szép a színe, mint volt. Úgyhogy pár hónapja befestettem.

L23

2014. aug. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a szőke hajam pár éve magától kezdett világosodni, tehát van benne valami.
2014. aug. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyémre nem, növesztem már jó pár éve és az töve ugyanolyan színû mint az alja. A fényképeket visszanézve se vettem észre, hogy kiskoromban más színû lett volna mint most.
2014. aug. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!