Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a hajammal, hogy...

Mit tegyek a hajammal, hogy ne zsírosodjon be egyik napról a másikra, olyan mértékben, hogy kiengedve egyáltalán nem tudom hordani?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. Sokan mondják, hogy ez ilyen serdülő kori dolog és majd kinövöm, de engem ez mégis zavar. Azzal nem szeretném tönkretenni a hajam, hogy minden egyes este megmosom viszont e nélkül már másnap nem tudom kiengedve hordani. Szóval, ha bárki tudna nekem segíteni abban, hogy milyen módon tudnék ez ellen a dolog ellen tenni, azt nagyon szépen megkérem, hogy segítsek.
2014. aug. 26. 18:25
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
a wu2-t már használtam...egy ideig nekem is jó volt, de miután megszokta a hajam, ugyanúgy bezsírosodott
2014. aug. 28. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!