Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a hajammal, hogy...

Mit tegyek a hajammal, hogy ne zsírosodjon be egyik napról a másikra, olyan mértékben, hogy kiengedve egyáltalán nem tudom hordani?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. Sokan mondják, hogy ez ilyen serdülő kori dolog és majd kinövöm, de engem ez mégis zavar. Azzal nem szeretném tönkretenni a hajam, hogy minden egyes este megmosom viszont e nélkül már másnap nem tudom kiengedve hordani. Szóval, ha bárki tudna nekem segíteni abban, hogy milyen módon tudnék ez ellen a dolog ellen tenni, azt nagyon szépen megkérem, hogy segítsek.
2014. aug. 26. 18:25
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ne ez engem is érdekelne. Ugyan igy vagyok mint te. 21/L
2014. aug. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát akkor látom nem egyedül vagyok ezzel a problémával, jó lenne, ha lenne valami megoldás...
2014. aug. 26. 18:30
 3/11 anonim válasza:

Azt hallottam, hogy a rozmaringteás leöblítés jó rá.

Mit használsz egyébként a hajadra?

2014. aug. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ėn is igy vagyok mint "ti" 26 ėves vagyok

Nekem az segitet hogy 2 havonta vàltom a samponomat.....

Pl igy . Ėn gliskur fekete hajàpolokat sampont hasznàlom"kedvencen"amikor ėszre veszem hogy a hajam megszokta ės elkezd zsirosodni akkor vàltok."nivea termėkre kb 1 honapig,ės vissza tėrek a gliskura ,nekem igy vàlt be ės nem zsirosodik màr tovàbb

Mert ha 1 fajtàval mosnàm 1 samponal 2 nap ės be is zsirosodim de igy nem hogy àtvàltok egy kis idöre

2014. aug. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Nizoral sampont, nekem bevált (heti kétszer kell vele hajat mosni) 15/f. [link]
2014. aug. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a segítségeket :))
2014. aug. 26. 18:45
 7/11 anonim ***** válasza:
Citromlevet, szódabikarbónát összekever vízzel és azzal átöblítem a hajtöveimet. Majd lemosom samponnal és jó sok vízzel majd ezt használom: [link] És kb 3-4 napig nem kell hajat mosnom... Pedig nekem is kb 2 naponta kellett
2014. aug. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Head and shoulders 2in1 Menta és amikor mosod samponozd többször 2× vagy 3×.
2014. aug. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem teszed tönkre a hajad, ha mindennap mosod.


Száraz sampon?

Nekem egyébként a Head & Shoulders jött be, és hogy a balzsamot nem teszem a hajtövemre.

2014. aug. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
wu2-t próbáltad már? nekem is elég gyorsan zsírosodik a hajam 2 naponta mosnom kellett, de ezzel a samponnal kibírom a 3. napot is :) (bár most már ez se használ annyira, biztos kezdi megszokni a hajam, úgyhogy kell mellé vennem egy másik sampont is, hogy tudjam váltogatni) nekem is sokan ajánlgatták, hogy próbáljam csak ki mert biztos beválik, és hát valamennyit tényleg segített :) egy próbát mindenképp megér :D
2014. aug. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!