Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vállig érő, lépcsőzetesen...

Vállig érő, lépcsőzetesen vágott, félgöndör, szőkésbarna a hajam a hajam. Új frizurát szeretnék, milyen legyen?

Figyelt kérdés
Várom az ötleteket :D (ha van kép, az jó lenne)
2008. aug. 7. 11:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsika az ismétlésért :D
2008. aug. 7. 12:22
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem inkább a fodrászt kérdeztd meg,ott vannak katalógusok is :) De szerintem ezt tudod :D Vagy itt interneten nézz körül hátha látsz/találsz olyan frizurát ami megtetszik és talán jól is állna,bár én is göndör hajú vagyok,és sajnos a göndör haj kicsit macerás...:S Tudod: aki keres az talál...Vagy akad itt biztos olyan ember,aki tud képet berakni :):DSok sikert :)
2008. aug. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha nehezen bírkózol meg a göndör hajjal tudom ajánlani a hajvasalót. Az egyenes haj sokmindenkinek jól áll!!!
2008. aug. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az egyenes a legdivatossab manapság , ugyhogy szerintem is vasald. Én is vasalom nekem is hullámos..néha nem is tudom eldönteni hogy ez jó -e vagy sem..:S

Nekem az egyenes oldalas frufrus hajak tetszenek én is olyat csináltatok nemsokára.

Itt egypár oldal:

www.frizura.lap.hu

www.hajam.hu ---->én itt találtam meg a nekem a legszebbett

www.femina.hu és itt keresd a frizura próbát! Sok

sikert remélem megtalálod a megfelelőt!

2008. aug. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!