Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megeri draga fodraszatba...

Megeri draga fodraszatba mennem? (Ferfi hajvagas)

Figyelt kérdés

Nagyon gyenge hajam van, nem all meg sehogy, hamar bezsirosodik, ha nem mosom meg mindennap, akkor egy buzlo feju lelepult haju kis gyoker vagyok, es elegem vvan mar abbol, h 26 evesen sincs még ferfi formam.


Franchise fodraszatba jartam eddig, havonta, ahol mondjuk 1500ert lenyirja par perc alatt, mivel futoszalagba jonnek az emberek.


Draga szalonban meg tudnak csinalni a fejem rendesen? Vagy csak ott is a lehuzas menne, es majd csak par alkalom utan tapasztalná ki a fodrasz hogyan lehet kihozni a maxot a fejembol?


2014. aug. 23. 21:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyebkent ninncsenek bbrataim, ezert nincs fodraszom se, aki ennyi ido alatt mar bejaratott lenne es meg tudna a hajam csinalni jol
2014. aug. 23. 21:56
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem éri meg. Vegyél 5-6 ezerért egy hajvágót a tetyóba, annyiért van philips is ami 5-6 évig is bírja, azt túrjad lefe, vagy valaki pl haver, asszony, anyud akárki. Az árát hamar behozza, a hajad erősödik a nyírástól.
2014. aug. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem menj el nyugodtan egy drágább fodrászatba. Normálisan lekezelik a hajad és tippeket is adhatnak, hogy te mit kezdj vele otthon. Szerintem ez nem felesleges pénzkidobás, csak válassz jó fodrászatot.
2014. aug. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kucsera fodrászatban voltam Pesten. 3600 Ft férfi hajvágás.


Elmondom egy fodrászatban mi a stratégia:


Akkor lesz jo a hajad, ha elmész jopár alkalommal hozzájuk, összehaverkodtál a fodrásszal, megveszel mindent amit mond.


Én nekem vékony, gyenge, egyenes szálú, nem túl sürü hajam van. Sehogy sem áll meg, összevissza nő. Ha megvakarom valahol a fejemet, már ettől is képes úgy szétállni a töveknél, hogy csak hajmosás árán rendeződik vissza. Persze a fejformám is annyira torz, hogy nem engedhetem meg magamnak a rövid hajat, meg a bilihajat.


Hosszu hajat meg azért nem, mert naponta kell mosnom, mert másképp zsiros lesz és viszket és ugy nézek ki, mint egy csöves, büdös is lesz. Tehát jobban járnék, ha felgyujtanám a faxba az egészet.


Ezt elmondtam a fodrásznak, aki meg vágott egy olyan frizurát, amit bárhol máshol megcsinálnak...


2 év alatt a biohairben 2x tudták normálisan megcsinálni a hajamat. És havonta vágatom! Azért ez elég durva arány...


Más meg csak bemegy akárhova és mindig jol áll neki...hát én nem vagyok ilyen szerencsés.

2014. aug. 28. 14:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!