Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú hajad levágása mennyire...

Hosszú hajad levágása mennyire viselt meg?

Figyelt kérdés
Olyanoktól kérdezném, akik sokat vágattak a hajukból. Milyen volt, milyen lett?

2014. aug. 17. 19:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
derékig érőből lettem fül alatt érő. Odavagyok magamért, 3 hónapja minden reggel mosolyogva kelek:) 27N
2014. aug. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon megviselt. Főleg azért, mert szakítás után vágattam le, és a rövid haj csak arra emlékeztetett, hogy ezt is elrontottuk.


24/L

2014. aug. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%

derékig érőről lett vállig érő.. Első pár hónapban tetszett,hogy új és rövidebb idő megmosni, szárítani stb aztán rájöttem, hogy úgy nézek ki vele mint egy 14 éves, nem láttam magam elég nőiesnek, szóval elégé megviselt a végére.

Nem volt sem károsodott, sem törött csak újítani akartam, de rosszul sült el.

Hál Istennek ma már újra derékig ér, soha többet rövid :D


20/L

2014. aug. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hátközépig érőből vágattam le olyan 10 centisre.

Egyáltalán nem viselt meg.

2014. aug. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
nem értem, hogy ez miért kéne, hogy megviseljen bárkit is, aki önszántából vágatja le...
2014. aug. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Megviselt, de vigasztal a gondolat, hogy tavaszra már ismét "vállalható" lesz a fejem. :D Télen meg úgyis ott a sapka meg a sál ami eltereli róla a figyelmet.
2014. aug. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem viselt meg egyáltalán. Én akartam rövidet és levágattam. Már inkább az viselt meg, hogy hosszú volt. :)

Hát középig érőből lett nagyon rövid fiús.

2014. aug. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%

Én sem értem miért viselne meg bárkit is.. ez csak haj, hamar visszanő, a rövid meg általában szebb is szokott lenni, mivel nem csak lóg a nagyvilágba.

Fenékig érőt vágattam vállig érőre, sokkal jobban nézek így ki.

2014. aug. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Engem egyáltalán nem viselt meg. Bíztam a fodrászomba és jól tettem. Először a váll alattig érő hajamat vágattam le váll felettig érőre, utána pedig teljesen rövidre, olyanra mint amilyen Shailene Woodleynak van a Csillagainkban a Hibában.
2014. dec. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom meg fog e viselni. Derékig ér, és erősen gondolkodom a vágáson.

De a folyamatos rövidítésre gondoltam. 3 - 4 hajvágás és vállig érőre. Kb 20 de inkább több éve hosszú, és azt sejtem nagyon furcsa lesz a rövid haj.

2016. aug. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!