Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rowenta márkájú epilátorom...

Rowenta márkájú epilátorom van, de sajnos fájdalmas az epillálás, arról nem is beszélve, hogy utána nagyon begyullad a helye, s csúnyán hegesedve gyógyul. Milyen jobb márkájú epilátorok léteznek, amik nem okoznak ilyen problémát?

Figyelt kérdés

Két kisgyerek mellett nehezen jutok el szalonba gyantás epilálásra, ezért marad a gyakoribb borotválás (ilyenkor soha nem gyullad be a bőröm, mint epilátor használatkor). Maradjak a borotvánál, s a kétnaponkénti szőrtelenítésnél, vagy vállaljak végleges szőrtelenítést? Mennyire lehet a véglegesben megbízni?

Köszönet a válaszokért!


2008. aug. 6. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Nekem philips epilátorom van és nálam nincsen ilyen..
2008. aug. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Nekem Braun márkájú van, és nincsenek olyan problémáim, mint amiket fentebb leírtál.

Nem biztos, de talán nem a készülékkel van a baj. Sokáig én is borotvát használtam a szőrtelenítésre. Amikor a borotválásról áttértem az epillátorra, az első néhány alkalommal nekem is marhára fájt és csúnyán be is gyulladt.

Aztán a harmadik-negyedik alkalommal egyszercsak már nem volt semmi gáz... és onnantól kezdve, hogy hozzászokott bőröm ehhez, már nincs semmi gond. Picit piros még pár órán keresztül, de utána semmi.

De ha ez tényleg problémát okoz neked, szerintem ne használd tovább a készüléket. Esetleg keress fel a problémával egy bőrgyógyászt, a szakember biztosan válaszolni tud arra a kérdésre, hogy érdemes-e véglegesen szőrteleníteni, vagy hogy a te bőrödhöz melyik szőrtelenítési mód lenne az ideáis stb. stb.

2008. aug. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is Rowenta és semmi gond nincs vele. Mindenhonan gyulladás nélkül leszedni. Utána egy kicsit piros pöttyös, de fél óra alatt elmúlik. Ha ilyen érzékeny a bőröd, akkor érdemes a véglegest megpróbálni. Arról sajnos nem tudok véleményt mondani.
2008. aug. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyik epillátor ugyanolyan... Ugyanúgy szedi ki a szőrőket. Még az ilyen hüsítősek se érnek többet. Ha a Rowetával fájdalmas, mindennel az lesz!

Végleges elvileg nem teljesen végleges és nagyon borsos ára van.. És az a borsos ár az 1 kezelés, és normális szőrősödésnél 8-10 alkalom kell...

2008. aug. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem nem az epilátorral van gond, nekem egy sem vált be eddig. Szóval maradt a borotválás.

Véglegesről itt olvashatsz, azt hiszem árak is vannak: [link]

2008. aug. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A húgommal is kipróbáltattam a gépem s ő is kiütött tőle, neki Braunja van, s azt bírja használni, nálam az se vált be :(

Köszönöm a válaszokat! Hát akkor marad egy bőrgyógyásszal való beszélgetés is.

2008. aug. 7. 09:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia nekem is Rowenta van, nekem is kiüt tőle.

De a kozmetikusnál voltam múltkor gyantázni, hogy hátha ott nem és ott is hasonló történt. Azt mondta ez nem az epilátor vagy a gyanta hibája, egyszerűen ennyire érzékeny a bőrőm.

2008. aug. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!