Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Philips vs. Braun epilátorok....

Philips vs. Braun epilátorok. Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem philips satinelle van, most nyáron lesz 10 éves. Még mindig ezt használom, teljesen ugyanúgy működik, mint ez első nap. Braunt ebből kifolyólag még nem próbáltam, de lehet, hogy nem is fogom.
2011. máj. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem pedig braun silk epil epilátorom van, de hogy mióta?Uhhh...idejét sem tudom mikor vettem.:)

5 évnél biztosabb régebbi, közelít a 10 felé.

1 órája epiláltam, tökéletesen működik!:)

Szerintem választhatod bármelyiket a kettő közül.

2011. máj. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
OFF: Mennyiért vetted a silk epilt és hol? És te a Satinellet?
2011. máj. 30. 16:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg pont van egy 10 éves Braun-om. :D Már nem használom ugyan, 8 éves volt, mikor leselejteztem és vettem helyette mást, de mai napig a szekrényben van, mert ugyanúgy működik még. (De minden másból Philips-et preferálok, és az új is Philips, ami hibátlan, és szeretem. Ami eszedbe se jusson, az a Rowenta. Azokkal csak problémám volt eddig.)
2011. máj. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
utolso melyik philipsre gondolsz? a satinelle-re?
2011. máj. 30. 16:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom mennyi volt a satinellem 10 évvez ezelőtt, de szerintem ezzel sokat nem is tudsz kezdeni. Ezek amúgy párezer forintos szerkezetek és egy életre szólnak.
2011. máj. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is Satinelle van, de a legegyszerűbb, vagy tán a második legegyszerűbb verzió. Asszem hatezer forint körül volt.
2011. máj. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!