Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik póthajat választanátok,...

Melyik póthajat választanátok, melyik néz ki jobban melírozott hajat szeretnék melyiket vegyem meg?

Figyelt kérdés

Befogom melíroztatni a hajam,de nem elég hosszú ezért szeretnék hosszabbítást.Ezek a 7db-os hajak volt vagy van valakinek és milyen érzés hordani nem túl kényelmetlen?

Alapból barna hajam van és barna szemem melyik lenne a legideálisabb?4/613 tetszik nekem a legjobban régen olyan volt a hajam vagy 4/27 se rossz nektek melyik jön be? 95 g elég vagy a 130-as amúgy vékony szálú a hajam.és elég kevés van.

Fiúk lányok is válaszolhatnak.itt a link:


[link]



2014. aug. 19. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a 6-os, esetleg a 27-es. Nekem nem tetszenek azok, amiket te írtál.

21/F

2014. aug. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az nagyon eltér a hajamtól.olyan hajfestéket nem tudok szerezni azért akartam melírosat mert alapból barna a hajam..

de nem vörösesbarna hanem hamvas szürkés barna a természetes.

2014. aug. 19. 21:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!