Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Befesthetek melirozott hajat...

Befesthetek melirozott hajat rendes dobozos hajfestékkel?

Figyelt kérdés
Bemeliroztattam a hajamat egy hónapja,de most szeretném egy szinüre festeni.Vagy menjek fodrászhoz?Károsithatja a hajat, vagy ugyanaz,mint a rendes hajfesték?
2014. jún. 10. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha szőkítették a hajadat akkor arról egy dobozos festék le fog kopni. Meg hogy fested egyszínűre? Nem úgy tűnsz kérdésed alapján mint aki ismeri a hajfestékeket és hajfestés menetét meg hogy milyen árnyalat kell milyen oxival.
2014. jún. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én festettem már be így melírozott hajamat barnára, elsőre hamar ledobta a festéket aztán másodszorra már nem. Attól is függ dobozosból milyennel festenéd? Ez elég tartós: schwarzkopf palette deluxe

De ha megteheted inkább a fodrászt javaslom azzal tuti nem lesz gond :) már ha jó fodrász persze :D

2014. jún. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az alapszin sötétszõke, és ugyvan melirozva.Ugyanugy sötétszõke árnyalatot vettem és L'Oreal.Elmegyek megkérdezem a fodrászomtól, és köszi a válaszokat!
2014. jún. 10. 11:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!