Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, ha pufi arcom...

Mit csináljak, ha pufi arcom van? Úgy nézek ki, mitha kb 10 éves lennék. Nincs rajtam túlsúly, de ar arcom így olyan mintha nem is az én testemhez tartozna, hanem egy olyanéhoz akin van + 20 kiló.

Figyelt kérdés
Hogyan lehetne feszesebbé tenni ott a bőrt? 18L
2014. aug. 18. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Mutass egy képet. Lehet hogy neked az áll a legeslegjobban, csak te rosszul látod. Ha szégyenlős vagy, akkor privátba linkelj, vagy ahogy gondolod. De nem sokat tudsz tenni ellene.
2014. aug. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem teszek ki képet és nem is küldök senikek sem! Amúgy nem, nem áll jól. Amikor a füleim előtt feljebb húzom a bőröm, akkor egész normális fejem lesz, de ha nem akkor kb. mint egy kölyök bulldog olyan fejem van...
2014. aug. 18. 18:49
 3/9 A kérdező kommentje:
Amúgy egészségesen tápllkozom, sportolok, sok víz + C-vitamin. Mit tudnék még tenni?
2014. aug. 18. 18:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmit, ez genetika. El kell fogadnod :/
2014. aug. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jajj, Te kis butus! Nem lehet mindenkinek sovány fiús arca. És különben is... (De ezt már az első hozzászólásomban leírtam! )
2014. aug. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Velem is ez van,nagyon idegesítő :/ Én megpróbálom kicsit beesettebbé tenni az arcom egy kis diétával. Tudom,hogy a beesett arc nem a legjobb megoldás,de már kifogytam az ötletekből
2014. szept. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A jó frizura segít a dolgon.

Olvasd el ezt: [link]

2014. nov. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy jo sminkkel is nagyon sokat tudsz keskenyiteni az arcodon. :)

[link]

2014. dec. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Amúgy ha hanyatt fekszem és egy kis tükörrel megnézem az arcom, akkor pont úgy jó a bőröm ahogy van.
2014. dec. 12. 19:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!