Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem találok szép vörös ammónam...

Nem találok szép vörös ammónamentes hajfestéket. Fodrászkellékesnél lehet kapni?

Figyelt kérdés

Elég világos ahhoz a hajam, hogy ha rákenek egy viszonylag világos vöröset, akkor szép legyen az eredmény. De nem találok olyat a DM-ben, ami tetszik. Az egyik túl mű, a másik nem azt adja, amit ígér, a harmadik három mosásig bírja és így tovább, és így tovább. Sokat nyomoztam a neten utánuk, sok véleményt olvastam róluk. De a DM-en túl nem terjed az ismeretem. Van itt egy fodrászkellékes, de ők nem árulnak ammóniamentes festékeket.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Szóval ezek mind tetszenek, de nem találok ilyet, csak ammóniásban, de azoknak még utána se néztem. Lehetőleg szeretném kikerülni. Vannak jó fodrászkellékes, ammónamentes festékek? Olyan vörös szeretnék lenni, ami egyértelműen vörös, nem pedig barna, ami néha vörös.


2014. aug. 11. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért fontos az ammóniamentes? Azok nem lesznek tartósak. Egyébként van olyan fodrászkellékesben is általában. Webshopot is kereshetsz, talán akad ott is. Mindenesetre nem az ammónia árt hanem az oxi... az pedig minden festékhez szükséges.
2014. aug. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az ammónia is árt, és ha van lehetőség elkerülni, szeretnék olyan festéket, amiben nem 10, hanem csak 9 méreganyag van. :P
2014. aug. 11. 21:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!