Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet házileg arcbőrt...

Hogyan lehet házileg arcbőrt tiszítani?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék elmenni kozmetikushoz, és arra gondoltam megcsinálhatnám magamnak itthon. Pl a mitesszereket kinyomkodom magamnak, és utáni kigőzölhetném. No de hogy csináljam, hogy jó legyen? És van valami házilag elkészíthető pakolás?
2008. aug. 5. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Előtte kell gőzőlni, h kitáguljanak a pórusok. Amugy nemértem miért kéne házi pakolás? Olyan olcsón meg lehet vennie gy tonikot meg egy arckrémet.
2008. aug. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ó, köszi:) Amúgy meg sokféle arckezelő krémet, radírt, tonikot kipróbáltam...és egy volt ami tényleg nagyon jó volt, de pechemre azt pont Amerikából kaptam, és itthon nem forgalmazzák még :( Úgy gondoltam, hátha ismer valaki valamilyen tuti tippet.
2008. aug. 5. 14:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szoktam csinálni házi arctisztítás gyanánt, hogy bármilyen testápolóba elkeverek egy kis sót és megdörzsölöm vele az arcbőrömet. Persze óvatosan és gyorsan kell csinálni, nehogy a só kimarja a bőrödet. Aztán uborkapakolással hidratálom az arcbőrt, majd friss citromlével tonizálom. Nekem mindig bejön!:)
2008. aug. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2008. aug. 5. 21:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!