Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használ valaki ilyen hajpakolá...

Használ valaki ilyen hajpakolást? (kép)

Figyelt kérdés

Bevált?Jobb lett tőle a hajad szerkezete?

Az enyém már nagyon csúnya a sok vasalástól,így ma vettem egy ilyen hajpakolást,remélem segít.


[link]


2014. aug. 3. 14:24
 1/1 anonim válasza:
Én már használtam, végigmentem szinte az összes gliss kur hajpakoláson..de nem segített sajnos sokat..viszont van egy sokkal olcsóbb ennél, a Kallos Latte, százforintosban találsz ilyet, nekem az csodát tett a hajammal :) pihepuha, selymes lett tőle ! Azt azonban tartsd szem előtt, hogy akármilyen hajpakolást is fogsz használni, a rengeteg vasalás tönkre fogja tenni a hajad, én is rengeteget vasaltam régebben, ma már alig, 3havonta vissza van vágva egy centi a végéből, s azóta sokkal élettel telibb :)
2014. aug. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!