Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki milyen hajpakolást használ?...

Ki milyen hajpakolást használ? Mindenki válaszoljon!

Figyelt kérdés
Úgy veszitek vagy otthon készítitek?Ha veszitek akkor mi a neve és ha készítitek akkor mit raktok bele vagy veszitek de még raktok bele valamit?Mennyire segített a pakolás nektek? :)
2010. dec. 4. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
A Serical Latte és Placentásat szoktam felváltva használni. Keverek hozzá egy fél evőkanál mézet, és kb 20 percig szoktam fent hagyni. Hajmosás előtt is szoktam időnként meleg olíva olajos hajpakolást használni. Ezt egy óra hosszát szoktam fent hagyni, majd hajat mosok. Mellig érő hajam van, nem festem egy hónapban egyszer-kétszer vasalom.
2010. dec. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
pakolást nem, csak öblítőt használok hajmosás után, ezek: ecet+víz( az "illata" elillan)- csillogásért, vagy erős feketeteát- jó a sötét hajúaknak, szebb lesz tőle a színe és nekem göndörebb is a használatától, vagy erős csalánteát- ez jó hajhullás ellen, erősít és csillogóvá tesz és korpa ellen is bevált... csak ráöntöm a hajamra és kész, utána már nem mosom meg a hajam.
2010. dec. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem van itthon Kallos placentás, de nem vagyok nagyon oda tőle. A legjobban az vált be, amit itthon csinálok. Hajbalzsamba (szilikonmentesbe) teszek olívaolajat, mandulaolajat, hajfényolajat, mézet, néha egy kis tejet. Ezt jól összekutyulum, és samponozás után balzsam helyett ezt rakom a hajamra, rajta hagyom fél-1 órát, leöblítem. Általában csinálok egy ecetes öblítést utána.
2010. dec. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kókusztej,naggyon cool illata van,fodrászok is ezt használják,1L 1000ft,30percig kell rajta hagyni a hajon,és nekem bevállt száraz ill.festett hajra is.
2010. dec. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem ISANA van(Rossmanos) és több fajtája is van. Kiváló minőség, nekem bevált!
2013. nov. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!