Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon szőrös a lábam, mit...

Nagyon szőrös a lábam, mit tegyek? (hímnemü egyén) 23f

Figyelt kérdés
zöke szinű a ször a lábamon, vagy ink nagyon világos barna és a fényben nagyon látszik és eléggé zavar
2014. aug. 1. 12:45
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és iszonyú eres a vádlim
2014. aug. 1. 12:47
 2/6 anonim ***** válasza:
Szőrös, és? Pasi vagy, persze, hogy szőrös. Hagyd úgy, ahogy van.
2014. aug. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem értem mi baj van ezzel? Ez a normális. Semmit nem kell tenned.
2014. aug. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és az erek?
2014. aug. 1. 13:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ereket el lehet távolíttatni, de nem tudom, milyen orvoshoz kell menni vele, talán a héziorvos elmondja. Habár ezt 40 éves kora körül igényli az ember, amikor csúnyán megdagad egy-egy ér, vagy tele lesz pici hajszálerekkel. Nem hiszem, hogy az erekkel probléma lenne. Gondolom, nagyon fehér és vékony a bőröd, emiatt látszanak annyira. Szerintem nem kell ez zavarjon, hát ember vagy. Bizony a férfiember szőrös, és van erezete is.
2014. aug. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Örülj, hogy férfinak születtél és nem kell borotválkozás után itt is a kipattogzott és begyulladt szőrtüszőkkel szenvedned :D


Férfi vagy, itt az lenne a furcsa, ha szőrtelen lenne.

2014. aug. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!