Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötét barnára lett festve a...

Sötét barnára lett festve a hajam. Kicsit túl sötétnek találom és kicsit világosítani akarok rajta. A kammila jó erre a célra?

Figyelt kérdés
A sötét szőke hajam lett egymás után 3-szor festve de eggyik se lett az igazi. Most ezzel a barnával nagyjából kibékültem de egy picit világosítani akarok rajta. Ezt már nem is akarom és nem is merem festékkel tenni. Ha kammillás vizben áztatom az elvileg világosítja. Ez igaz? Nem foglya ez mégjobban tönkre tenni a hajam?

2014. júl. 29. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:

A kamilla a természetes szőke hajnak ad fényt... a festett hajra nincs hatással és nem világosít.

Festéket világosítani c-vitaminos pakolással lehet.

2014. júl. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sima hajra ismerem a diólevelet és a citromlevet, mint természetes világosító szereket. Festett hajra nem tudom, milyen hatással van, olvass utána :)
2014. júl. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! :))
2014. júl. 29. 21:45
 4/6 anonim válasza:

Pár hajmosástól fakulni fog a színe.

Én sotétbarnára festettem a hajam, de fekete lett belole, kb 3-4 mosás után sokat világosodott. :)

2014. júl. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A diófalevél barnás árnyalatot ad a hajnak, nem világosit.

A korpásodás elleni samponok elég durván szedik le a festéket a hajról, esetleg azt is kipróbálhatnád, ha van otthon.

A c vitaminos pakolást szoktam alkalmazni, de inkább a világosszőke hajon kialakuló nem kivánt árnyalatok eltüntetésére vált be, sötétebb hajon nem sokat változtatott.

2014. júl. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, sokat segítetetek! :)
2014. júl. 31. 13:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!