Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetséges, hogy az alkoholtól...

Lehetséges, hogy az alkoholtól szebb az arcom?

Figyelt kérdés
3 hónapja nem ittam, mert csak bulikban iszok, (de akkor elég sokat, szerencsére jól bírom, és később hat..de nem magyarázkodok e felől ) és hiába ettem egészségesen ittam sok vizet, pattanásos voltam NAGYON. Most hétvégén szombaton buli volt, és másnapra már kevesebb pattanást vettem észre magamon, sőt mára (Hétfő) már el is tűntek, csak a mitesszereim maradtak meg ami egy pár van az orromon. Ez lehetséges?? Pénteken este kipórbóáltam hogy pálinkával fertőtlenítem az egyik pattanásom hátha bejön és az is hatott. Nem pont, hogy károsítania kéne a bőrömet ha sokat iszok?

2014. júl. 28. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, ki issza az alkoholt :)
2014. júl. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja és 17/L
2014. júl. 28. 15:27
 3/3 anonim ***** válasza:
De károsítja vízmegvonó hatása van,szerintem a kettő nem függ össze csak negatív irányba.Vagyis nem ettől lett kevesebb pattanás.
2014. júl. 29. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!