Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Középbarna a hajam és szeretné...

Középbarna a hajam és szeretnék világosbarnát csinálni belőle, hogyan és mivel? Lent

Figyelt kérdés

Nyilván nem vagyok hülye, tudom hogy festeni kellene, de én most speciel arra lennék kíváncsi, hogy ha hajszínezőt vennék, akkor befogná-e mondjuk ilyenre :

[link]

vagy

[link]

most itt a szöszke tincsek nem fontosak, az alapszínre lennék kíváncsi :)

az a problémám, hogy már nagyon sokszor volt festve a hajam, voltam már színezővel vörös ( ami alig akart kijönni, borzasztó rézvörös undormány lett a hajam 3 hónap után, holott csak 28 napig kellett volna rajtamaradni.. ) utána miután kikopott leszívattam elöl 2 tincset majd az egész hajamat befestettem mogyoróbarnára mert még akkor sem jött ki a vörös, miután le lett szívatva.. szóval akkor olyan színe lett mint a lánynak a második képen. aztán lettem sötétbarna, majd miután az lenőtt be lett festve a lenövés, csak éppen az más színű volt szóval kissé eltért és majdhogynem fekete lett az addig sötétbarna hajam. de, viszont.. tavaly novemberben le lett radírozva, elég jól sikerült az eredmény, sokkal világosabb lett, de ha beletúrok hátul a végébe észre lehet venni hogy van pár eltérően sötétebb tincs :S igaz, már azóta is sokat kopott és úgy döntöttem hogy az eredeti hajszínemet vissza szeretném kapni, de rossz az hogy ilyen összevissza..

mindenek előtt inkább beszínezem, minthogy fessem, ami azért eléggé nyomot hagy a hajamon, mintha csak színezném szóval nem tudom mit csináljak. mostmár lassan tudom hogy milyen az eredeti hajszínem és ahhoz hasonló színt szeretnék kapni :D végülis hasonló színű, mint Deminek felül az első képen. hát nem tudom mit gondoltok erről, bocsi hogy ilyen hosszúra sikeredett!



2014. júl. 28. 02:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!