Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A combomon és a popsimon...

A combomon és a popsimon valami nem stimmel a bőrömmel :S Valaki segít?

Figyelt kérdés
A combomon és a popsimon érdekes a bőröm. Olyan, mintha a szőröknél kiállna valami, olyan, mintha egyfolytában libabőrös lennék. Nagyon zavar, mert így nincs szép sima bőröm ott, kicsit érdes ha végigsímítom. Testápoló nem múlasztja el. Valaki tud rá megoldást?
2010. jan. 10. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
AZ narancsbőr. Minden nőnek van. Nem lehet eltüntetni! :(
2010. jan. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jajj, neee! Akkor engem is utólért. :( bőrgyógyász sem tudna rá semmit sem mondani?
2010. jan. 10. 13:20
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok víz, sok mozgás, sok zöldség, kevés cukor, koffein, zsír, és adalékanyag.
2010. jan. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
[link] igy néz ki a narancsbőr. ha ilyen panaszod van akkor tényleg figyelj oda az étkezésre, ha viszon maga a bőr felületen vannak kis bigyok(gödröcskék nélkül) akkor fordulhatsz börgyogyászhoz és felir egy knöcsot, attol elmullnak. nekem is hasonlo panaszaim voltak csak azok pirossak voltak, a szorok tokjanal, segitett, most nem mutatoznak és már etelt jo fél év.
2010. jan. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem narancsbőr.Az előttem szóló linkelt képet, de ő azt mondja olyan mintha mindig libabőrös lenne.Nem tudom mi ez( mi a neve ) de nekem is van!Testápoló valamennyit javított rajta, most fogom elkezdeni fürdésnél luffa-szivaccsal átdörgölni, hátha.:S (Ha esetleg kipróbálnád luffa szivacs pl rossmannban 500Ftért kapható.)Talán száraz a bőr vagy ilyesmi?nem tudom, engem is érdekelne!
2010. jan. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem narancsbőr!!!!!!!!nemtudom miaz egyik rokonomis aztmondta hogy neki a combján van olyan,de nem narancsbőr!
2010. jan. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Akkor érdemes e miatt felkeresni a bőrgyógyászt?
2010. jan. 17. 20:27
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem
2010. jan. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!