Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám puhábbá és...

Hogyan tudnám puhábbá és selymesebbé tenni a hajam?

Figyelt kérdés

Sok problémám van vele. Soha nem áll úgy ahogy én akarom. Hajmosás után sehogyse áll. Mikor megszárad nem tudok mit csinálni vele nem áll oda ahova én akarom. Valami tipp?

15/F



2014. júl. 23. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Igaz,hogy én lány vagyok,de azért válaszolok! Szóval hajmosás után a vizes hajra,kenj rá majonézt,én tegnap csináltam elösször,de azonnal látható és érezhető a hatás,tesóm meg is dícsérte :D és nem viccelek,ez nagyon jó!:) 17/L
2014. júl. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem amit az előző írt, az hülyeség. Ha van otthon akkor kend be oliva olajjal,esetleg kókuszolajjal vagy olvasztott kókuszzsírral, hagyd rajta 1-2 órát (minimum 1, de lehet 7 is, annál jobban táplálja a hajad), majd mosd meg. Egyébként használsz balzsamot vagy hajpakolást? Nagyon fontos, puha lesz tőle a hajad. :) Én Fructis sárga tégelyes hajpakolását használom, az illata MENNYEI és a hajam is isteni állagú lesz tőle. Ja, és a neten is nézelődhetsz otthon elkészíthető hajpakolások után, ha szereted a természetesebb megoldásokat. Remélem tudtam segíteni. :)
2014. júl. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem írt hülyeséget az első. A tojássárgája és az olaj is jót tesz a hajnak. A majonéz pedig e kettő összetevőből áll. :) Csak szerintem ne boltit tegyél a hajadra, mert abban van mindenféle tartósító meg egyéb is, hanem keverd ki magadnak, 1 tojássárgája + kb 1 kávéscsészényi olíva olaj, apránként kell adagolni a tojáshoz, amíg össze nem áll majonézzé, így könnyebben is kenhető, és nem fog lefolyni a hajadról. 1-7 óra után le lehet mosni és puhább lesz tőle a haj. :) Meg az almaecetes öblítést szokták még ajánlani sprőd hajra.
2014. júl. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :) !
2014. júl. 23. 19:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!